Firma Hakkında

  • Hakkımızda

Gulf Net Shipping & Trading Group;

İstanbul / Türkiye’de Kuruldu. Firmamız profesyonel, özverili, aktif kadrosu  ile Çalışmaktadır.

Gulf  Net Shipping & Trading Group;

İhracat, İthalat  ve Taşımacılık alanında denizaşırı ülkelerde aktif olduğu gibi, uzak doğu  firmaları ile de ciddi işbirlikleri ve ticari çalışmaları vardır. Firmamız aynı  zamanda her türlü ihracat, ithalat ve taşımacılık işlerinde diğer firmalara  danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Firmaların yönlendirmeleri doğrultusunda  her türlü yazışmalarını ve takiplerini yapmaktadır. Potansiyel firmaları  Türkiye‘ye davet ettiğimiz gibi firmanın gelecekte iş yapacağı firmalarla detay  bilgi ve ticari konularda görüşme için seyahat etmekte ve danışmanlık  hizmetleri vermekteyiz.

Gulf Net Shipping & Trading Group;

Firmasının  amacı bu başarıyı ilerleyen yıllarda muhafaza ve devam ettirmektir. Daima, Bir Adım Daha İleri.

  • Misyon & Vizyon

-Misyon:   Misyonumuz, 5 yıllık Tecrübemiz ve Sahip  Olduğumuz iyi İlişkilerimiz Üreticilerimizin Sağlamış Oldukları Kaliteli  Ürünleri, Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda en Uygun Koşullar ile  Buluşturmak ve en iyi Hizmet ile Paydaşlarımıza Değer Katmaktır.

-Vizyon:   Vizyonumuz, Çimento, Demir, Çelik, Maden,  Mermer, Kereste, Mobilya, Taşımacılık Her Türlü Kara, Hava, Deniz ve Tüm  İhtiyaçlarının Ticaretinde Türkiye’de ve Bölgesinde en Çok Tercih Edilen Güvenli  ve Saygın bir İhracat, İthalat ve Taşımacılık Firması olmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>